Sõbranädal

Eeloleval nädalal (12.-16-02) tähistame koolis Sõbranädalat.

Õpilasesindus avab esmaspäevahommikusel kogunemisel sõbrapostkasti. Kõik õpilased ja õpetajad on oodatud vastastikku kirju ning kaarte saatma. Postkast avatakse T-R kolmanda vahetunni ajal. Avamiskomisjoni liikmed on Sten Egert, Arli ja Karolin.

Palume siinkohal ka lapsevanemate mõistvat suhtumist ja abi. Tagage, et teie lastel oleks käepärast need vahendid, millest kaarte ja kirjakesi valmistada! Varasemate aastate kogemus näitab, et mõned lapsed käivad postkasti juures ootamas, aga saada pole midagi. Lastel on tavaliselt kõik vastastikune, saad seda, mida annad. Kui ei anna omaltpoolt midagi, siis unustatakse sind lihtsalt ära. Me soovime, et sel nädalal keegi end kõrvalejäetuna ei tunneks…

Sõbranädala lõpetame reede õhtul sõbrapäevaballiga. Balli algus on kell 18.00. Loomulikult on meie kooli õpilased oodatud. Oma osalemisest teatage Arlile.

Meeleolukat sõbranädalat soovib

Peetri Kooli õpilasesindus