Peetri kooli õpilased andsid killukese oma päevast maailamale

Peetri kooli õpilased läksid täna oma vabast ajast ja tahtest Peetri alevikku koristama, just seetõttu, et anda kodukohale midagi tagasi. Päris kole oli leida hunnikute viisi maha loobitud sodi. Laste jaoks oli kõige üllatavam see, et suitsukonid, mida inimesed oma suus hoiavad ja näppude vahel keerutavad, on ühel hetkel nii rõvedad, et need lennutatakse suure kaarega sinna, kuhu juhtub. Kuna koristamine toimus pikas vahetunnis, siis pildistamiseks ja poseerimiseks väga aega ei jätkunudki. Meeskonnad saadeti laiali erinevatesse kohtadesse, pilk visati peale bussipeatustele ning mõlemale mänguväljakule ja ka allee äärele. Ka ei jäänud koristamata endine koolipark, kus leiti isegi üks vana roostes jalgratas- kuidas sellised asjad küll loodusesse satuvad? Kokku liikus ringi 6 gruppi lapsi koos õpetajatega ning mõne õpilase ja õpetajaga istutati samal ajal koolimaja ette krookuseid, veel korrastati ära meie peenrakastid. Loodetavasti on kevadel siin ilu rohkesti.

Hoidke loodust ja hoidke kodukanti!

Peetri kooli pere.